Trafik Sigortası Fiyatları Neden Yüksek?

  • 15 Şubat 2017
  • 550 kez görüntülendi.
Trafik Sigortası Fiyatları Neden Yüksek?

Trafik Sigortası Fiyatları Neden Yüksek? Trafik sigortası fiyatları düştü mü.?

Trafik Sigortasında artan fiyatlar yüzünden olan şikayetinizi anlıyoruz fakat bu artışın nedenini merak edenler için değineceğiz.

Fiyat artışı nedeniyle haklı olarak En uygun trafik sigortası, En ucuz trafik sigortası araştırmaya ve çeşitli sigorta şirketlerinden fiyat teklifi aldınız.  Fiyatların artışının en büyük nedenlerinden birisi başta kötü sürücüler geliyor.

Geçtiğimiz yıllara göre 2016 yılında kaza oranı oldukça yüksek, verilen zararın yüksek olmasından dolayı Sigorta Şirketleri zarara uğruyor ve bunun önüne geçmek için fiyatları arttırmakta buluyorlar.

en uygun trafik sigortası-

Sadece kötü sürücüler mi fiyatı etkiliyor?

Tabi ki de hayır bu sadece büyük bir faktör fakat bedeni verilen zararlar, dolar kuruna bağlı olarak yedek parçaların artması, hasarların geçen yıllara oranlar daha çok artması gibi bu durumlar Trafik Sigortası Fiyatlarını yükseltti.

Şuan bakanlıklar nezdinde henüz karara bağlanmasa da Trafik Sigorta fiyatlarının artmasının önüne Sigorta Şirketleri kazaya sebebiyet veren sürücülerden hasarı ödemesi için rücu edecek. Sigorta şirketleri böylelikle fiyat artışında bulunamayacak.

Trafik sigortası fiyatları düştü mü.?

Trafik Sigortası fiyatları düşmedi ve ilerleyen zamanlarda düşmesi de beklenmiyor. Sigorta Şirketleri geçtiğimiz yıl zarar açıkladı ve sizinde bildiğiniz üzere sigorta şirketleri aynı zamanda ticari bir şirkettir.

İhtiyacınız olan En uygun Trafik Sigortasını www.vizyonsigorta.com.tr ’ye girerek alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ