Satmış Olduğum Aracın Trafik Sigortasını Yeni Aracımda Kullanabilir Miyim?

  • 16 Şubat 2017
  • 684 kez görüntülendi.
Satmış Olduğum Aracın Trafik Sigortasını Yeni Aracımda Kullanabilir Miyim?

Satmış olduğum aracın trafik sigortasını yeni aracımda kullanabilir miyim?

Değerli Vizyon Sigorta takipçileri, bu konumuzda sizlere aracınızı sattığınızda veya veya değiştirdiğinizde yaptırmış olduğunuz trafik sigortasının devam edip etmeyeceğini öğreneceksiniz. Araç değişikliğinde eski poliçenizi iptal ettirip yeni bir poliçe düzenletmeniz gerekir. Trafik sigortası kapsamında bulunan hasarsızlıklar yeni poliçenize de aktarılabilir, bu mümkün. Kasko poliçesinde kullanım şekli ve araç sahibinde değişiklik olmazsa kazanılan hasarsızlıklar yeni araç için düzenlenen poliçeye aktarılarak araç değişikliği zeyilnamesi düzenlenir.

Aracınızı sattınız ve aradan 5 yıl geçti, 5 yıl sonunda yeni bir araç aldığınızda hasarsızlık indiriminden faydalanabilirsiniz.Sistem TC’nizden tüm bu bilgileri çekmekte ve görmektedir.

trafik sigortasını iptal ettim paramı geri alabilirmiyim

Aracımız  Sattım Trafik Sigortası Ücreti Geri Alabilir miyim?

Trafik Sigortası yaptırdınız ve aradan 3-4 ay geçtikten sonra aracınızı sattınız bu gibi durumlarda Trafik Sigortası hizmet aldığınız dönemin bedelini çıkararak hizmet almadığınız dönemi iade eder.

Trafik Sigortası poliçesi elinizde olmasa dahi TC kimlik no ile bu işlemi halledebilirsiniz. Tüm Sigorta işlemleriniz için Vizyon Sigortayı arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ