Özel Sağlık Sigortası Nasıl Alınır?

  • 12 Mayıs 2016
  • 1.209 kez görüntülendi.
Özel Sağlık Sigortası Nasıl Alınır?

Özel Sağlık Sigortası Nasıl Alınır?

Birçok insana Tamamlayıcı Sağlık Sigortası cümlesi bir tuhaf gelebilir ve ne anlama geldiğini ilk etapta anlamamış olabilirsiniz. Aslında adından biraz ipucu veriyor bize; Tamamlayıcı yani SGK özel hastanelerde ödemediği farkı Tamamlayarak ödeyen sigorta hizmetidir. Özel Sağlık Sigorta teklifi ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını teklifi almak  istiyoruz, bu konuda neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

medical_110006299-011314int

Birden fazla sigorta şirketi bu alanda hizmetleri bulunmaktadır ve her sigorta şirketinin teminatları birbirinden farklılık gösterebilir. Bu yüzden karar vermeden önce sizlerin ihtiyacına en uygun olan teklifi ve sigorta şirketini tercih etmenizde yarar var.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Özel Sağlık Sigortası teklif almak için ne yapmalıyım?

Tc kimlik numarası, doğum tarihiniz ile başvuruda bulunabiliriz ama sizin için önemli olan hangi hastanelerden hizmet alabileceğinizi belirlemek olacaktır. Çevrenizde veya hizmet almak istediğiniz özel hastanelerin SGK ile anlaşması olması gerekmektedir Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından yararlanmanız için, SGK ile anlaşması olan hastanenin aynı zamanda SGK ile anlaşması olan doktordan hizmet alabilirsiniz. Doktorunuz ve Hastanenizin SGK ile anlaşması yok ise maalesef bu haktan yararlanamazsınız. Vizyon Sigorta veya sagligimsigortasi.com’dan hemen hızlı başvuru yaparak hangi hastanelerden faydalanabileceğinizi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Özel Sağlık Sigortası için teklif almak için TIKLAYINIZ.

tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ